Karta Postaci: Asef Yarkas
Asef Yarkas

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Własna rasa/Inna | Wiek: 115
Wzrost: 291
Waga: 988
Udźwig: 100

Klasa(Główna): Wojownik
Klasa(Poboczna): Myśliwy
Klan/Ród: Yarkas

Historia:Asef urodził się i wychował w zupełnie innym świecie. Tam gdzie jego dom, są setki a nawet tysiące osobników z jego rasy i szczycą się oni szacunkiem mieszkańców swego świata jako jednych z nielicznych Starszych Ras. Został tam wychowany na wojownika w klanie, który sprawował władzę w swojej stolicy od pokoleń. Chciał kiedyś zastąpić swojego starego ojca w obowiązkach, gdy bogowie przyjdą po jego duszę. Tak się jednak nie stało. Mieli oni dla niego inne zadanie.

W drodze powrotnej do stolicy swej rasy przepływał statkiem przez ogromne jezioro na ziemiach elfów. W połowie trasy jakby znikąd pojawiła się okropna burza, która po kilkunastu minutach zaciekłej walki zmusiła statek do zatonięcia. Asef średnio radził sobie z pływaniem, jednak nie poddawał się. Aby się odciążyć, wyrzucił swoje stalowe, masywne naramienniki, które oba ważyły tyle co trzy jego topory. Zadawało by się, że to wystarczy, jednak była to tylko iluzja. Tak na prawdę stało się coś, czego nie przypuszczałby w żadnych swoich snach...


Broń: Topory

Mocne strony:
~ Bardzo duża siła
~ Bardzo duża wytrzymałość
~ Walka bronią dwuręczną (zwłaszcza toporami)
~ Miotanie toporami do celu
~ Polowanie
~ Trzeźwa ocena sytuacji
~ Zachowanie spokoju w stresowych sytuacjachSłabe strony:
~ Słaba cierpliwość
~ Nie trawi dzieci, zwłaszcza gdy płaczą
~ Szczery do bólu, przez co łatwo robi sobie wrogów
~ Mściwy
~ Buntowniczy
Ekwipunek: ~ Skórzane spodnie
~ Skórzany pasek z dużą, metalową, okrągłą klamrą z wyrzeźbioną nań głową minotaura
~ Dwie sakwy przyszyte do pasa (para osełek, krzesiwa, nóż do patroszenia, manierka z wodą, parę ścierek, drewniany totem na szczęście)
~ Sakwa na znalezione lub zdobyte po drodze rzeczy.
~ Tobołek na plecach sporej wielkości, w której trzyma prowiant oraz przedmioty na handel wymienny typu płótna, koc dobrej jakości czy suszone liście specjalnego tytoniu)
~ Dwa jednoręczne toporki do rzucania z obustronnym ostrzem
~ Dwuręczny topór
~ Karwasze na oba przedramiona z bordowych szmat i kawałka kolczugi
~ Ozdobne łańcuchy
~ Ozdobne, bordowe opaski na rogach
~ Trzy ludzkie czaszki zawieszone na łańcuchu do pasa po lewej stronie bioder
~ Dwa pasy na torsie złączone metalową klamrą

Awatar postaci


Charakter: Neutralny zły
Opis charakteru: Ma bardzo duże zamiłowanie do walki i bywa przy tym bardzo brutalny, wręcz sadystyczny. Odczuwając ból, czuje że żyje. Wiele osób spokojnie nazwałoby go masochistą. Lubi wykorzystywać swoje atuty jakimi są ogromna siła oraz wytrzymałość. Kiedy trzeba coś wyważyć, zniszczyć etc. - on pierwszy zgłosi się na ochotnika. Nie pije za dużo, gdyż nie lubi gdy jego zmysły są przytłumione. Uwielbia używać swojego topora, z którym przeciętni ludzie mieliby problem żeby nim walczyć, bowiem jest on przystosowany odpowiednio do postury Asefa. Walkę dystansową uważa za tchórzliwą, jednak czasem lepiej rzucić toporem w jakiegoś tchórza w trudno dostępnej pozycji niż trudzić się z dojściem do niego. Nienawidzi narcyzów, zadufanych w sobie i myślących, że wszystko mogą i wszystko dostaną.

Wygląd: Asef nie należy do najwyższych ze swojej rasy, gdyż mierzy 291 cm wzrostu. Rekompensuje mu to duża tężyzna, której może mu pozazdrościć większość pobratymców. Ma ostre kły, ciemnobrązowe ślepia i długie, grube i masywne rogi. Jego całe ciało porośnięte jest gęstym, szorstkim futrem, co czyni je swego rodzaju naturalnym pancerzem, zwłaszcza na plecach i nogach. Ma także swego rodzaju nie za długą brodę.


Ubranie: Nosi na sobie grube, skórzane spodnie, karwasze zrobione z bordowego materiału i kawałka kolczugi. Nosi też skórzany pas z dużą, okrągłą metalową klamrą z wyrzeźbioną głową minotaura po środku. Ma do niego przypięte dwie sakwy z podręcznymi przedmiotami i jedną na pieniądze, która jest podwójnie przyszyta na wypadek kradzieży. Nosi też za pasem dwa topory do rzucania o dwustronnym ostrzu. Jego tułów zdobią także dwa pasy złączone metalowym pierścieniem, o który zaczepia na plecach swój topór. Do ozdoby nosi trzy bordowe przepaski na rogach, kilka łańcuchów na ciele i co najważniejsze - trzy ludzkie czaszki zawieszone na łańcuchu po lewej stronie biodra.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Heatcliff. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.