Karta Postaci: William Skwarligg
William Skwarligg

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 40
Wzrost: 190
Waga: 90
Udźwig: 46

Klasa/Specjalizacja: Wojownik/Berserker
Informacje: Drażliwy ale inteligentny nawiedzany przez dusze zmarłych osób. Posiada miecz w którym zaklęty jest smok Północy Teumer.
Gildia/Frakcja: Wiking
Klan/Ród: Skwarligg

Historia:Za młodu gdy pobierał nauki u Druida Udyra dowiedział się jak pieczętować duchy w przedmiotach.Opanowanie tego zajęło mu wiele lat jednak pewnego dnia wyruszył na wyprawę przeciwko Teumerowi Królowi Północy...Lodowemu Smokowi. Walka była straszliwa William ledwo uszedł z życiem...jednak udało mu się i zapieczętował smoczego ducha w Klindze swego miecza.Uradowany zwycięstwem wrócił do swej wioski i podczas jednej z uczt (tuż po zgładzeniu pewnych zdrajców) poślubił Aletę a rok później przytulił córkę Dianę .William wychowywał córkę wraz z żoną na dalekiej Północy jako dobry Ojciec i Wspaniały Mąż. Trenował ją w walce mieczem i toporem a matka łukiem i kobiecym wdziękiem.Jednak pewnego dnia jego wioskę najechali Piraci z psim łbem na banderze. Było ich zbyt wielu...Ostatnie co pamiętał to żona upadająca z dziurą w głowie i pirat podrzynający gardło Córce. Od tamtej pory szuka ich po całym świecie żądny zemsty.


Broń: Długie ostrze

Mocne strony:Słabe strony:Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru:


Wygląd: Wysoki, przystojny z lekką siwizną na brodzie i włosach oraz blizną przecinającą lewą stronę twarzy na krzyż(pionowa od miecza pozioma od pocisku.) 

Ubranie: Nosi bawełnianą koszulę i spodnie, skórzane okute buty. Ma na sobie łuskowy pancerz na całe ciało.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Daarin3. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.