Karta Postaci: Jorah Berverk
Jorah Berverk

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 25
Wzrost: 198
Waga: 97
Udźwig: 49

Klasa(Główna): Wojownik
Klasa(Poboczna): Wojownik
Informacje: Ciężkozbrojny Najemnik
Historia:Syn kapitana najemników Varika i kurtyzany Liliany. Mimo że jedno nie łączy się z drugim, to byli małżeństwem. Kochającym się małżeństwem którym o plotkowano po kampanii ojca. O tym, że kapitan oślepł z miłości przez co jeszcze sobie dzieciaka zrobił. Dla najemników był to ogromny temat do obgadywania. Na szczęście ploteczki te szybko minęły i reszta nie zwracała uwagi już na to. Matka podróżowała w kampanii, więc ojciec syna widywał codziennie, przez co wieczorami syn przechodził pod opiekę ojca. Kampania podróżowała po całej Naruntii i Erbenii, więc chłopak gdy dorastał zwiedził kawałek świata.

Gdy syn osiągnął wiek 10 lat, ojciec rozwiązał kampanię ze względu na syna. Chciał go wychować z matką na porządnego człowieka. Osiedlili się oni w mieście Utridia w Erbenii, w dzielnicy dla średniozamożnych. Do tego czasu Jorah doczekał się młodszej siostry Ely. To że został starszym bratem bardzo go cieszyło. Miał by w końcu komu dokuczać, a co lepsza pobić jakiegoś niemiłego chłopaka który by dokuczał jego siostrze. Ojciec nadal zarabiał jako najemnik, więc syn przez ojca był uczony takiej samej profesji. Uczył go tego, czego mógł nauczyć go najemnik. Trenował do 15 roku życia z ojcem szermierkę, boks, kondycję, strzelanie z kuszy, a w przerwach gry w karty. Na 15 urodziny chłopak otrzymał od ojca dwuręczny młot bojowy. Był dla chłopaka idealną bronią ze względu na jego wzrost i posturę. Młot chłopak nazwał ,,Grzmot" ze względu na to że jak nim się zamachnął, to przeciwnik już padał na ziemię, a chłopak pękał na to śmiechem

Jorah zarabiał pieniądze na rodzinę z ojcem do 20 roku życia. Rodzinę opuścił na rzecz zwiedzenia świata i zaznania przygód podróżując po całej Irbie. 


Broń: Broń obuchowa

Mocne strony:
- https://www.youtube.com/watch?v=HLrpb8Z--fs  
- Uwielbia Trunki...
- Potrafi mnóstwo wypić.
- Potrafi nieźle się boksować...nawet gdy jest podchmielony.
- Uśmiech nigdy mu nie schodzi.
- Optymista.
- Ma niewyobrażalną kondycję i krzepę.
- Śmieszek.
- Nieźle tańczy i śpiewa.
- Lojalny do bólu.
- Odważny...
- Uwielbia grać w kości...
- Potrafi utrzymać miecz w spodniach.
- Uwielbia zabawy i wyzwania.
- Opiekuńczy i rodziny.
Słabe strony:
- https://www.youtube.com/watch?v=HLrpb8Z--fs
- ...czasami za bardzo je uwielbia. 
- Nie umie pisać i czytać. ,,Przeklęte wzorki"-Jorah o czytaniu i pisaniu.
- Optymista.
- Nie lubi dowodzić, wręcz nienawidzi, co innego wykonywać rozkazy.
- Śmieszek.
- Nie ma głowy do intryg i śledztw.
- Etykieta jest mu obca.
- Czasami wsadza palce między drzwi.
- ...albo głupi.
- ...i nie oszukuje w nich.
- Za brak u niego sprytu i chytrości.


Ekwipunek: -Zbroja Płytowa
-Dwuręczny młot bojowy ,,Grzmot"
-Sztylet przy pasie.
-Morgensztern przy pasie.
-Ubranie na zmianę
-Spora klacz ,,Baryłka"
-Bukłak z czystym alkoholem do odkażania ran.
-Czyste bandaże w sakwie.
-Ulubiony zdobiony kufel.
-3 Mieszki pieniędzy
-Sakwa podróżna.
-Płaszcz.
-Hubka i krzesiowo w sakwie.


Awatar postaci


Charakter: Chaotyczny neutralny
Opis charakteru: Jorah stara się być dobrym człowiekiem. Widząc potrzebującego pomoże mu, czy to będzie bity przez opryszków chłopak, biedak proszący o jedzenie czy kupiec który ugrzęźnie w błocie z towarem - pomoże każdemu i zadowoli się satysfakcją z tego co zrobił. Jeśli znajdzie jakiś mieszek wypełniony złotem i nie zobaczy właściciela, to zatrzyma go dla siebie. Co do bycia honorowym jest różnie, często używa sztuczek podczas walki by zyskać przewagę, najzwyczajniej myśli podczas pojedynków, nie trzyma się w sztywnych reguluł tak jak inni rycerze. Kobiety lub dziecka bez powodu by nie uderzył, ani nie wykorzystał. Każdy kto mu zapłaci i zawiąże umowę może liczyć na jego lojalność - najemnik zawsze dotrzyma słowa kontraktu - choć unika brudnych pieniędzy.
 Jeśli miał strzec karawany którą nagle zaatakowali mający znaczną przewagę bandyci, Jorah nadal będzie jej bronił by dotrzymać słowa. Nawet gdyby bandyci oferowali by mu poddanie się i odejście od karawany, on zostanie i będzie jej honorowo bronił.
Co do relacji z innymi ludźmi - jest przyjazny i otwarty, chętnie wypije z towarzyszem, wysłucha go, pośpiewa, albo doradzi jaka dziewka jest ładniejsza. Podczas rozmów zawsze będzie próbował żartować z sytuacji by nadać rozmowie wesoły nastrój. 
Zawsze gdy sytuacji była beznadziejna najemnik był dobrej myśli wierząc, że wybrnie z tego, że będzie lepiej. 
Tak jak każdy najemnik uwielbia wypić i pograć w karty dla rozluźnienia. Co do trunków najbardziej uwielbia piwo! Piwo to jego paliwo, jak często mawiają! 
Mimo że opuścił rodzinę cieple ich wspomina. Chętnie by odwiedził by ich i pogadał z rodzicami, albo wyściskał małą siostrzyczkę. 


Wygląd: Jest to wysoki mężczyzna o bardzo dobrze zbudowanym ciele. Ma długie i silne ramiona na których potrafił by przenieść góry. 
Kolor jego włosów jest rudy, nosi ściętą fryzurę i brodę jak na obrazku obok. Prawie cały korpus i ręce pokrywają tatuaże. Kolor jego oczu to ciemnoniebieski. Spod jego brody zawsze maluje się uśmiech, co nadaje jego twarzy bardzo życzliwy wygląd. Najczęściej jest ubrany w swoją skórznie bądź zbroję płytową, ale w karczmach najczęściej siedzi w białej koszuli (A najczęściej bez by pokazywać swe pokryte tatuażami i muskułami ciało.) i skórzanych spodniach z wysokimi butami. 


Ubranie: Najczęściej jest ubrany w swoją skórznie bądź zbroję płytową, ale w karczmach najczęściej siedzi w białej koszuli (A najczęściej bez by pokazywać swe pokryte ciało tatuażami i muskułami.) i skórzanych spodniach z wysokimi butami.
Informacje o postaci:
Pobił raz chłopaka o imieniu Bob który dobierał się do jej siostry. Popamiętał na całe życie.
Parę razy odwiedzał kurtyzany.
Nie ma na duszy zabijaniu innych.
Raz obudził się w samych gaciach po ostrej popijawie.
Tatuaże zrobił sobie po opuszczeniu domu, była to jedna z zapłat pewnego rzemieślnika któremu nie mógł się wypłacić ze zlecenia. Więc w zamian zrobił te oto tatuaże dla Joraha.
Młot bojowy:
Zbroja Płytowa:
Tatuaże:

Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Mr.Roman. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.