Karta Postaci: Christopher Flamesong
Christopher Flamesong

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 17
Wzrost: 176
Waga: 67
Udźwig: 40

Gildia/Frakcja: Trójleśne Bractwo
Klan/Ród: Flamesong

Historia:Urodził się w jednym z siedmiu rodów wielkich książąt. Jego ojciec odpowiedzialny był i jest za dyplomację. Od małego uczony był etykiety, ale też podstawowych nauk. Już od pierwszy lat przejawiał też talent muzyczny. Potem doszła nauka szermierki, walki i jeździectwa. Samodzielnie zaś uczył się skradania i wspinaczki. Gdy miał lat piętnaście, jego matka zmarła. Zwyczaj nakazywał, żeby wielki książę poślubił nową osobą. Rada zasugerowała mu dziewczynę o rok młodszą od Chrisa. Ojciec się zgodził, a tym samym koszmar chłopaka dopiero miał się zacząć. Macocha nienawidziła go, starała sie upokorzyć przy każdej możliwej sytuacji. Powodem było to, że chciała, aby to jej dziecko było następcą rodu. Miał jednak szczęście, ponieważ miał dwójkę przyjaciół z dwóch innych wielko-książęcych rodów i utrzymywał z nimi dobry kontakt. Byli w jego wieku. Jednak panował zwyczaj, że każdy szlachcic musi wydać na pewien okres czasu swoje dziecko do wojska. Zwykle było to obchodzone przez podstawione osoby. Jednak tym razem rodzina jego macochy postarała się, by ojciec postanowił go wysłać. W końcu był uczciwym człowiekiem i honorowym. Wyrok więc zapadł, a Chris musiał udać się do wojska. Pewnie dopiero teraz przekona się, co to prawdziwy koszmar.Trafił do specjalnej jednostki wojskowej, gdzie zabłysnął jako zdolny szermierz, a następnie śpiewak. Zyskał też wrogów - zarząd obozu wojskowego oraz jeden z rekrutów - Golgota. Wraz z mentorem udał się na rubieże państwa, graniczące z barbarzyńcami. Doszło tam do strzelaniny i walki, a po całym zajściu trafił do Trójleśnego Bractwa, jako jego rekrut. Nadal jednak do końca nie wiem, czym ono jest.


Broń: Długie ostrze

Mocne strony:
Biały podkoszulek. Biała koszula oraz czarne spodnie. Ciemnobrązowe skórzane wysokie buty z ostrogami i czarna, długa kurtka z wieloma kieszeniami. Czerwone rękawiczki oraz skórzany plecak. Skórzana lekka zbroja. Nowomodny skórzany pas.

Mała księga czarów. Przy boku stalowy rapier. Nóż z kościaną rękojeścią. Suchy prowiant i manierka  z wodą. Kilka bandaży. Koc. Notatnik i rysik. Kusza wraz z bełtami(50).
Mieszek - 80 xenów.


Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Chaotyczny dobry
Opis charakteru: Trudno określić jego charakter, bowiem ciągle dojrzewa. Jednak niektóre cechy ukształtowały się juz lub są w trakcie tego procesu. Zalicza się on do osób dość odważnych. Zdolny jest do poświęceń. Jest lojalnym przyjacielem, co pewnie nieraz przypłaci czymś cennym dla niego, jednak nie będzie tego żałował. Przywykł znosić ból, czy upokorzenie. Ma on pewne wartości, dla przykładu dość ważny dla niego jest honor ojczyzny. Jest on tolerancyjny. Lubi szermierkę, wspinanie się oraz czytanie. Poza tym ma talent do muzyki. Posiada też kilka innych zainteresowań.


Wygląd: Jest to średniego wzrostu urodziwy młodzieniec o brązowych włosach i kasztanowych oczach. Włosy są proste, zadbane, równo ścięte i sięgają ramion. Ma on dość delikatne rysy twarzy. Mimo, że jest szczupły, to jednak jest dość dobrze zbudowany. O tym, że jest on urodziwy świadczą niejedne spojrzenia chłopców i dziewcząt, jednak niektóre z nich przepełnione są zawiścią i zazdrością. Można rzecz, że ma atletyczną budowę ciała. Możliwe, że jeszcze urośnie i się zmieni, bo jeszcze nie dorósł.


Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Balwur. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.