Karta Postaci: Daniel Laethavic
Daniel Laethavic

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Wampir | Wiek: 200
Wzrost: 178
Waga: 70
Udźwig: 41

Historia:
Syn chłopki i bogatego lorda, który jednak nie uznał syna. Razem z matką pracował na polu, aż w wieku siedemnastu lat został zamieniony w wampira. Był to czas gdy wielu młodych chłopców i dziewcząt nagle znikało, wampiry bowiem szykowały armię, gdyż ludzie, w szczególności czarodzieje stanowili dla nich coraz większe zagrożenie. Stwórca porzucił jednak Daniela z nieznanych powodów i ten trafił na Fyllipa.

Zapewne chłopskie pochodzenie kazały mu się trzymać znamienitszego i starszego wampira, z czasem jednak zaczął i samemu podróżować, mając z lekka dosyć obsesji przyjaciela. A gdy Fyllip odnalazł Clarissę, na pewien czas zupełnie stracili kontakt.

Daniel wraz z innym wampirem dostali się na statek Aleksa. Gdy jednak drugi wampir został zdemaskowany i zabity, Daniel uciekł. Po jakimś czasie przyprowadził Fyllipa i Clarissę do karczmy i niespodziewanie sam odnalazł swoje szaleństwo, dziesięcioletnią Elizę. Próbował ją porwać, jednak Ryuu wziął ją pod swoją opiekę. Dopiero gdy dziewczynka sama zgodziła się podróżować z wampirem, demon dał mu spokój.

Wspólne podróże po różnych światach to był najmilszy okres w życiu Daniela, jednak nie trwało to długo. Eliza zdążyła polubić Emilio i brakowało jej towarzystwa chłopca. Wygoniła więc Daniela z pomocą ognistego summona, którego podarował jej Ryuu. Walczył potem z Aleksem i Mizu, i został pokonany. By ostatecznie się go pozbyć, Essy wpadła na pomysł by wrzucić go do jakiegoś portalu i zniszczyć przejście. Dagon jednak z pomocą Zuri odbudował portal.

Daniel mógł powrócić. Teraz planuje zemstę i odzyskanie Elizy.


Broń: Walka wręcz

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Opis charakteru:
Nonszalancki, ciekawski, spragniony wrażeń i przygody. Nie panuje nad gniewem. Nie cierpi, gdy coś nie idzie po jego myśli.


Wygląd:
Przystojny, smukły młodzieniec o gładkiej twarzy, czarnych włosach i lazurowych oczach.


Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Aceris. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.