Karta Postaci: Clarissa Otton
Clarissa Otton

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 24
Wzrost: 172
Waga: 57
Udźwig: 38

Klasa/Specjalizacja: Czarodziejka
Historia:
Urodziła się w bogatej rodzinie Ottonów, otrzymała dobre wykształcenie i wychowanie godne szlachcianki. Jej zdolności magiczne objawiły się w dość późnym wieku, pod wpływem pewnego przykrego wydarzenia, o którym nigdy nie mówi. Było to o tyle dziwne, że nie była czarodziejką z krwi. Oznaczało to tyle, że nie mogła nauczyć się zaklęć, a jedynie wykorzystywać moc, którą dostała. A była to iluzja. Nic co tworzyła nie było prawdziwe, lecz jedynie mirażem. Nauczyła się jednak mamić nie tylko zmysł wzroku, ale i słuchu, węchu a nawet dotyku.

Uwięzienie przez Fyllipa i odebranie daru było dla niej dużym ciosem. Więził ją dwa lata i przez ten czas nigdy nie zaprzestała marzyć o ucieczce. Z czasem jednak nadzieja słabła. Niespodziewanie na jej drodze stanął pirat i asasyn, Aleksander White Johnson oraz łowca ze słynnego rodu, Yerick Kwaterwahl. Dzięki ich pomocy kobieta w końcu odzyskała wolność.Mocne strony:
Magia - iluzja


Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Opis charakteru:
Za młodu była rozpieszczoną panną, która nie znała zmartwień. Niewola sprawiła, że znacznie spokorniała. Na pierwszy rzut oka wydaje się aksamitna i niewinna, jednak nie wahałaby się przed zabiciem oprawcy.


Wygląd:Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:

Tak naprawdę nie jestem czarodziejką, nie narodziłam się z magicznymi mocami i właściwie nie powinna ich posiadać, a mimo to magia stała się moją bardzo ważną częścią, wręcz wypełnia mnie i często  nie mogę nad nią zapanować. Jest jakby moją drugą duszą, którą mi teraz odebrano. Czuję się dziwnie i źle, jakbym straciła część siebie. Pewnie podobnie bym się czuła, gdybym nagle oślepła lub straciła głos.
Ale go to nie obchodzi. Nic go nie obchodzi.

Ta postać należy do użytkownika Aceris. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.