Karta Postaci: Soul
Soul

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Smok | Wiek: 10
Wzrost: 310
Waga: 700
Udźwig: 168

Gildia/Frakcja: Król Zachodu
Historia:
Nigdy nie odstępował Essy na krok, zawsze podróżowali razem, aż pewnego razu dziewczyna postanowiła wybrać się w rejs z nowo poznanym blondynem, Aleksem. Smok przetransportował ich na plażę, gdzie pożegnał się z panią i grzecznie czekał na nią w pobliskim lesie. Po powrocie, Essy bez powiadamiania nikogo, poleciała z Soulem na spacer, bo była trochę zazdrosna o Amelię. Aleks nie mogąc jej nigdzie znaleźć, upił się i postanowił spalić okręt. Dziewczynie i smokowi w ostatniej chwili udało się uratować statek. Soul z niemałą przyjemnością usadowił wtedy Aleksa na czubku najwyższej z sosen.

Wkrótce po raz kolejny Essy musiała rozstać się ze smokiem. Tym razem zostawiła go w Kronie, żeby miał większą swobodę. Soul aż za bardzo to wykorzystał i zakręcił się wokół pewnej samicy o ziemistym kolorze. Podczas walki o nią odniósł kilka obrażeń, ale zwyciężył. Gdy Essy wróciła i chciała przywitać się z Soulem po długiej rozłące, została niespodziewanie zaatakowana przez wybrankę czerwonołuskiego. Przed pewną śmiercią uratował ją Aleks, z którym była wtedy pokłócona. Essy upiła się na umór, smutna i rozżalona szukała pocieszenia w ramionach mężczyzny.

Później, dzięki pomocy Teumera, który jest bratem Soula, udało jej się porozmawiać ze smokiem. Czerwonołuski zapewniał Essy, że gdy tylko jego dzieci się usamodzielnią, wróci do niej i będą mogli dalej zwiedzać różne światy.

.

5 lat później...
Wybranka Soula nienawidziła ludzi i tej nienawiści nauczyła również swoich synów. Ci atakowali wioski i karawany. Soulowi przez lata zacierał się w pamięci obraz Essy, pozostało nikłe wspomnienie śpiewającej, ciemnowłosej dziewczyny z wiankiem na głowie. Łapiąc się tej szczątki wspomnień, porywał dziewice, pragnąc uchronić je przed własnymi synami. To jednak tym bardziej rozgniewało ludzi, którzy zaczęli atakować smocze gniazdo. Porwane natomiast często ze strachu same rzucały się ze skał.

W końcu Soul został porwany, zamknięty w lochach pod zamkiem i więziony dwa lata. Królowa bowiem upatrzyła sobie w smoku szansę na wzmocnienie swoich sił zbrojnych. Tam odnalazła go Essy, jednak sama została pojmana i zmuszona do trenowania smoka. Na pomoc przybył im Mizu. Rozpętała się walka podczas której Soul został poważnie ranny, jednak demonowi udało się go przenieść portalem. Essy i Soul ponownie zostali rozdzieleni.


Mocne strony:
Lojalność
Posłuszeństwo
Latanie
Zianie ogniemSłabe strony:
Bazowanie na zwierzęcym instynkcie
Niezbyt inteligentnyEkwipunek:

Awatar postaci


Opis charakteru:
Pocieszne stworzenie, zakochane w swojej pani i przyjaciółce, Essy. Zazwyczaj bardzo posłuszny, choć zdarza mu się lenić oraz robić psikusy. Gdy jednak poznał smoczycę i spłodził z nią potomka, jego pani przestała być już na pierwszym miejscu. Mimo wszystko starał obronić Essy przed swoją wściekłą wybranką.


Wygląd:

Ciało podłużne i smukłe, długa szyja i ogon. Łuski ciemnoczerwone, na końcach czarne. Posiada kolce na szyi, które służą za uchwyty podczas lotu. Jest w stanie udźwignąć 2-3 osoby, by wciąż swobodnie latać.

.

Mały Soul:Ubranie:
Informacje o postaci:
Bracia:
Teumer - król Północy
Zer'ak - król Wschodu
Preson - król Południa
Are'Ghadan - z południa, ojciec Lif i HyveDziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Aceris. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.