Karta Postaci: Beatrycze
Beatrycze

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 15
Wzrost: 176
Waga: 52
Udźwig: 38

Klasa/Specjalizacja: Pirat
Informacje: Blizny od cięć nożem od szyi w dół, na całym ciele. - Efekt tortur.
Klan/Ród: O'Malley

Historia:Beatrycze King urodziła się 22. czerwca 1679r. (rak) w Dublinie. Matka (Eliza O'Malley) wychowywała ją pod kloszem, z dala od niebezpieczeństw, nie pokazując prawdziwego świata. Dziewczyna żyła sobie nie wiedząc o swoim pochodzeniu, że po drugiej stronie Irlandii mieszka reszta jej rodziny. O ojcu nie wiedziała wiele. Jedynie, jest piratem o pseudonimie Krwawy Kieł. Nawet nie widziała jak wygląda. 

Od 1684r. przez ponad dwa lata dzieliła pokój z Rozalią i małym Emilio. Mimo dziesięcioletniej róznicy w wieku, dziewczyny dogadały się i bawiły razem. W szczególności, że Rozalia poznawała uroki macierzyństwa i 5 letnia towarzyszka nie przeszkadzała jej. 

Punktem zwrotnym w życiu Beatrycze okazało się porwanie zaaranżowane przez Henry Everego. Beatrycze podczas powrotu z targu, została zaciagnięta przez 2 opryszków na statek. Tam związali ją i zaczęli przesłuchanie. Chcieli koniecznie wiedzieć, gdzie znajduje się jej ojciec. Sami wynajęci piraci nie wiedzieli dokładnie kto im zlecił zadanie. Skojarzyli fakty, że tak okrutnym działaniem para się jedynie Neptun i to o nim rozmawiali, kiedy myśleli, że Beatrycze leży nieprzytomna w skrzyni. Koszmar dziewczyny trwał dwa tygodnie, kiedy na przemian cięli jej ciało i gwałcili. Na początku Beatrycze buntowała się i opierała, jednak potem było jej wszystko jedno. CUdem akurat ten statek Aleks wraz z Essy wybrali sobie za cel i cudem Essy odnalazła Beatrycze. Gdyby Essy nie uratowała dziewczyny, to ta spłonęłaby razem z porzuconym statkiem. 

Gdy Aleks dowiedział się od wystraszonej dziewczyny, ze jest córką Krwawrgo Kła, chciał wymienić ją na swój statek Emily. Sprawy skomplikowały się, gdy Kieł miał w niewoli podopieczną Aleksa - Nill i jej ukohanego Bhandrę i to za nich chciał wymienić Beatrycze. Zmienił zdanie, gdy zobaczył, ze dziewczyna boi się ojca i nie chce przejść na drugi statek. Polecił jej, że ma wyskoczyć do morza, tak też uczyniła. Uratował ją gdy już tonęła. 

Od tamtej pory Beatrycze siedziała cały czas w kajucie, przy której na warcie stał wysoki i mocno umięśniony mężczyzna. Dziewczyna oczywiście bała się go, tak jak innych mężczyzn. Z dnia na dzień Mehim zyskiwał na jej zaufaniu. Miało to na celu, by Beatrycze wyjawiła mu co więcej wie o Neptunie, który ją porwał. Niestety nie wiedziałą nic poza pseudonimem i wonią przypraw pochodzącą z Indii.  Dlatego bardzo szybko nadszedł czas rozstania. Aleks nie chciał mieć uciążliwego pasażera i chciał ją zostawić w Dublinie. Beatrycze chciała jednak zostać na statku, bo na lądzie czekało ją jedynie życie w zakonie, bo żaden mężczyzna nie chciałby ją za żonę, w szczególności, że Beatrycze również by nie chciała, bo się ich bała.

W Dublinie okazało się, że Neptunowi było mało i zaatakował Elizę O'Malley. Beatrycze zdążyła jedynie pożegnac się z matką, która wybiegła jej na przeciw. Przekazała dziewczynie pierścień prababki i kazała znaleźć Kła, który obiecał się zająć córką.  Beatrycze zapłakana, posłuchała się Elizy i uciekła. Jednak zanim wbiegła do pierwszej lepszej tawerny, dwóch osiłków dopadło ją. Z drobną pomocą Aleksa i Mehima dziewczyna odkryła w sobie ogromne pokłady odwagi i wyrwała się z uścisku agresorów.

Świat dziewczyny znów legł w gruzach. Nie dosć, ze straciła matkę, to jeszcze była bezdomna. Aleks zgodził się przygarnąć Beatrycze na statek. Znów na straży stanął Mehim, do kótrego coraz bardziej się przekonywała. Nawet pozwalała mu na odwiedziny w jej kajucie. Oczywiście niezobowiązujące. 


C.D.N.


Mocne strony:Słabe strony:Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny
Opis charakteru:
Bardzo nieśmiała i zamknięta w sobie dziewczyna. Sprawia wrażenie bojaźliwej, czasem wręcz zachowuje się tak, jakby cały świat stanowił dla niej zagrożenie. Jest też czuła, romantyczna i delikatna, łatwo pada ofiarą złudzeń.
Od chwili porwania panicznie boi się mężczyzn, ponieważ pamięta bolesne tortury i gwałty.Wygląd:
Wysoka i chuda, bez wyraźnych kobiecych kształtów. 
Brązowe włosy i jadowicie zielone oczy- takie jak prababki Grace O'Malley. Ubranie: Dziewczyna nosi skromne zasłaniające ciało ubrania.
Zawsze długi rękaw i długie spodnie. Zawsze koszula zapięta pod samą szyję.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Mikaela. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.