Karta Postaci: Neko
Neko

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Mityczne zwierzę | Wiek: 1
Wzrost: 25
Waga: 10
Udźwig: 5

Klasa/Specjalizacja: Szwacz i komediant
Informacje: Hoi! ~ Cześć Aye!~ Tak
Historia:Kotek którego tyczy się ta karta postaci jest stosunkowo młody. Posiada on mniej niż rok (na obecną chwilę). A wszystko zaczęło się od znaleziska Laili przed swoim domem w Toussaint wielkiego białego jajka z niebieskimi wzorkami które układały się w płomień. Pierwsza myśl jaka przyszła do głowy było to że będzie z tego smok. Pewności nie było więc czarodziejka postanowiła przynieść skarb z pod domu do karczmy by tam zaczerpnąć fachowej porady w tym czym jest ów istota w jajku. Rozmawiając z osobami w karczmie Neko że zgłodniał postanowił rozbić skorupkę by wyjść i zjeść wszystko i wszystkich. Gdy wyszedł przypadkowo wchłonął swą obronę. Zobaczył w tedy duże zainteresowanie swą osobą więc postanowił uciekać. Otworzył swe malutkie skrzydełka i zaczął latać po karczmie wprawiając ludzi w efekt ~WOW~. Laila nie wiedząc czym jest postanowiła że będzie go traktować jak zwykłego człowieka nadawszy mu imię Neko. Jakiś czas później kotek dołączył do wesołej brygady Aleksa. Ukradł mu przy tym jego fanki gdyż jego uroda urzekła każdą niewiastę. Kapitan nadał mu enigmatyczny pseudonim Papuga gdyż ludzie z jego świata nie znają magii czy latających kotków. Neko zżył się z Aleksem tak bardzo iż szedł razem z nim wszędzie. A mówiąc szedł mam na myśli spoczywanie na jego ramieniu. Będąc w podróży kotek nauczył się łowić rybki i czytać. Przygody jakie przeżył wraz z Aleksem można by przelać na papier i stworzyć z tego trzy tomową powieść. Lecz Neko że jest inteligentniejszy od wszystkich postanowił przedstawić całą historię w jednym zdaniu : - zostałem papugą i umiem łowić rybki. I dzięki tym zdaniu przeszedł do historii zapisując się na kartach łapką upaćkaną różowym lakierem. 

Broń: Wykorzystanie elementów otoczenia

Mocne strony:
-Szycie
-Błyskotliwość
-Latanie
-Słodycz sama w sobie


Słabe strony:
-Szczerość
-EgzotycznośćEkwipunek: Sakiewka w której trzyma wszystkie swoje igły, nici i materiały.
Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru: Neko jest kotkiem który nie chce udawać kogoś kim nie jest. Zawsze jest szczery. Jeśli zna jakąś osobę bardzo dogłębnie to jeśli jej zaufa uwierzy w każde jej słowo. Umie pocieszyć a nawet dobić samą swoją obecnością. Bardzo lubi być w towarzystwie innych osób i jedzenia.

Wygląd: Neko jest to mały słodki kotek koloru niebieskiego. Posiada on duże oczy koloru brązowego. Nie posiada on pazurów co sprawia z niego idealnego towarzysza dla dzieci i dorosłych piratów. Na plecach ma białe jak śnieg skrzydła którymi może ruszać by wzbijać się w powietrze. Wzrostem nie przewyższa zwykłych małych kotków. Zazwyczaj można do spotkać w postawie zbliżonej do ludzkiej, mianowicie stoi na dwóch tylnych łapkach.

Ubranie: Neko że jest kotkiem nie musi się ubierać. Lecz zdarzając się takie dni że uda mu się coś uszyć. W tedy ubiera swe dzieło na siebie prezentując wszystkim swój majestat i boskość.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Miska. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.