Karta Postaci: Teumer
Teumer

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Smok | Wiek: 400
Wzrost: 1000
Waga: 900
Udźwig: 316

Klasa/Specjalizacja: Zaklęty duch
Informacje: Najstarszy ze smoków żywiołów. Brat Soula oraz Król Północy, zaklęty jako duch w mieczu Williama Skwarligg'a "Lodowym Kle". Jeden z najdłużej żyjących smoków na świecie, posiada czternastkę potomstwa rozrzuconego po całym świecie.
Klan/Ród: Smoki Żywiołów

Historia:Jako dziecko był bardzo niesfornym smokiem, nie umiał latać zamiast zionąć ogniem i lodem wydmuchiwał z ust gorącą parę. Przez wiele lat był nielubiany przez swego ojca. I tak rodzili się jego Bracia Kiris władca południa, oraz Tarech władca wschodu. Jego ostatni brat zagubił się jeszcze za jaja (Odnalazła i wychowała go Essy).W końcu gdy jego ojciec miał opuścić świat i przenieść się do ognistego grodu (Raj dla Smoków) chciał powiedzieć Teumerowi jak bardzo ten go zawiódł. Usłyszawszy te słowa Teumer załamał się i wydał z siebie ryk pełen bólu i rozpaczy a następnie zionął ogromnym płomieniem by pokazać swemu ojcu jak bardzo się mylił. Niestety ten już nie żył. I tak mijały lata a Teumer wyrósł na Króla Całej Północy. Pochował Ojca oraz matkę i rządził na lodowym tronie. Zakochał się pewnego razu w pięknej Smoczycy Dalai i razem wychowali 14 młodych smoków. Pewnego dnia gdy śmierć przyszła po jego ukochaną, nie mógł znieść swego długiego życia. Jako przemieniony w norda zwołał największych wojowników na polowanie na smok i gdy miało nastąpić ostateczne a William był cal od przebicia jego serca, świat mu pociemniał. Obudził się w stalowym zamku i myśląc ,że to Ognisty Gród jął szukać ukochanych mu ludzi. Jednak bez skutku, wtem odezwał się do niego William, i przeprowadził z nim szczegółową rozmowę. Od tamtej pory nie rozstawali się na krok i razem dotarli do Karczmy. Resztę już chyba znacie.- Rodrig Hellsing Rok 1899Broń: Inna

Mocne strony:
Lojalny 
Szczery 
Pomocny 
Przyjacielski
Latanie 
Zionięcie ogniem jak i lodem
Możliwość zmiany form


Słabe strony:
Zbyt Dumny 
Łatwo go rozzłościć (zwłaszcza obrażając jego rasę) 
Za duży. 


Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru: Dumny i przyjacielski, wierny aż do śmierci. Służy swoją pomocą Williamowi, od 10 lat. Posłuszny "głos rozsądku" w niektórych sytuacjach potrafi rzucić czymś zabawnym. Jest oddany każdemu przyjacielowi i zawzięty wobec każdego wroga. Gdy natrafia na jakiegoś młodego Smoka stara się mu pomóc opanować jego zdolności. 

Wygląd:
Ogromne szerokie skrzydła oraz tułów sprawiają ,że może unieść na plecach 20 osób i spokojnie przy tym latać. W zależności od pory roku zmienia barwę łusek. Wiosną i Jesienią ma szarą łuskę, Latem niebieską a Zimą niemal zupełnie białą.
Dorosły Teumer
 
Młody Teumer
 


Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Daarin3. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.