SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18Karta Postaci: Adrien Holloway
Adrien Holloway

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 28
Wzrost: 186
Waga: 80
Udźwig: 44

Historia:
Urodził się w zamożnej rodzinie, w Nowym Jorku a dokładnie na Manhattanie. Jednak nie był typem snoba, a duszy towarzystwa. Chciał podróżować, i poznawać świat. Ta chęć, spowodowała że służył w armii podczas wojny w Wietnamie. Dzięki niej, nauczył się posługiwać własnymi pięściami a także bronią. Po powrocie do kraju, cały majątek został przez niego przejęty.
Krótko po tych wydarzeniach, zachorował na nowotwór z przerzutami. Ówczesna medycyna nie dawała rady, a nawet nowatorskie metody z medycyny orientalnej nic nie pomagały. Zdesperowany Adrien był gotów na wszystko, więc niedługo nawiedził go w tajemnicy mężczyzna. Odziany był w skrojony na miarę garnitur, czarny jak smoła. Miał rysy skandynawskiego boga piorunów, i długie blond włosy.
Zaoferował Adrienowi zdrowie. Nie patrząc na ewentualne konsekwencje, mężczyzna zgodził się na "kontrakt". Jednak był jeden haczyk który ujawni się już po uleczeniu. Okazało się, że kosztem była klątwa Bestii. Kiedy mężczyzna się wkurzy, zmienia się w przerażającą bestię przypominającą skrzyżowanie wilka z turem. Klątwę może zdjąć tylko odwzajemniona miłość, i tylko ona! 


Broń: Walka wręcz

Mocne strony:
Klątwa posiada kilka mocnych stron, między innymi nadludzka siła czy szybkość. Nawet zwinność, jednakże te zdolności Adrien nabywa po przemianie. Do tego posiada czuły węch i słuch jak wilk.Słabe strony:
Jak to w klątwach bywa, mają swoje wady. Pierwsza, i najważniejsza to podczas przemiany w bestię Adrien nie panuje nad sobą, więc może zaatakować sojuszników. Woda święcona go parzy, a krzyży się boi. Na dodatek srebro zadaje mu wyjątkowo mocne obrażenia, kiedy jest w formie potwora. 

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Praworządny dobry
Opis charakteru:


Wygląd: Typowa uroda dla plejboja :F


Ubranie: Przeważnie czarne kozaki zimowe, do tego czarny płaszcz i czarne spodnie.
Informacje o postaci:Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika So Ji Sub. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.