Karta Postaci: Daressia
Daressia

Płeć: Kobieta
Rasa: Skelbard | Wiek: 19
Wzrost: 163
Waga: 57
Udźwig: 36

Klasa(Główna): Bard
Gildia: Gildia Kupiecka

Historia:Daressię poznajemy 5 lat po zdarzeniach odbywających się w forumowej rozgrywce, gdy poszukująca swojego smoka Soula Essy ma okazję porozmawiać z nią dzięki uprzejmości Flasadu-f. 

To wówczas dowiadujemy się że Daressia jest najzwyklejszą skelbardzką panną mieszkającą na obrzeżach Trisam, gdzie wraz z matką wiedzie spokojne życie do czasu, gdy na jej drodze pojawia się Flasadu-f.
Chcąc zapolować na smoki, nakłania dziewczynę by posłużyła za przynętę. Zresztą, nie tylko ją. Z tej samej wsi wyruszają z Flasadu we dwie. Daressia i jej zamężna znajoma.

Porwana przez czerwonołuskiego smoka Daressia przeżywa szok, gdy odnajduje w smoczym gnieździe szczątki koleżanki. Jest przekonana że smoki które poniżej gniazda, na polanie, zaczęły walczyć o łup, chcą ją pożreć, dlatego decyduje się na desperacki krok, skoczenie ze skalnej półki wprost w zarośla.
Szczęśćie jej jednak dopisuje i uchodzi z życiem. 

Po całym zdarzeniu powraca do wioski by powrócić do swojego spokojnego życia.


Broń: Broń łucznicza

Mocne strony:
-Dobra
-Pomocna
-Szczera


Słabe strony:
-Nieufna
-Nieelastyczna
-Zamknięta w sobie


Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Praworządny dobry
Opis charakteru: Daressia, z racji wieku jest naiwna i dobrotliwa. Wierzy w prawo i obowiązki obywatela do tego stopnia, że nie wyobraża sobie by móc cokolwiek drugiej osobie odebrać. Woli zmilczeć, niż odezwać się w przykry sposób. Pomimo że zdarzenie ze smokami mocno wpłynęło na jej ufność wobec świata ludzi i zwierząt, nadal stara się patrzeć na życie przez różowe okulary.
I właśnie dlatego ma problem. Praworządność na Kronie nie zawsze idzie w parze z  dobrem, stąd ta młoda dziewczyna niejednokrotnie narażona jest na wielkie rozterki moralne.


Wygląd: Młoda, szczupła skelbardzka dziewczyna bardzo delikatnej budowy, o niemal czarnych włosach i czarnych jak noc oczach.

Ubranie: Najróżniejszy, typowy dla erbeńskiej lub narunrtyjskiej chłopki.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Luna_s20. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.