SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18Karta Postaci: Agasharr Raywilkan
Agasharr Raywilkan

Płeć: Kobieta
Rasa: Demon | Wiek: 73
Wzrost: 165
Waga: 63
Udźwig: 38

Klasa/Specjalizacja: Wojownik, Mag
Informacje: Raz zginęła, odrodziła się po raz pierwszy. | Prawdziwe imię: Kasaiko
Historia:

Pochodzenie:   XVI wiek, Japonia, Świat Duchów
Odwiedzone Światy:  Karczma, Kron, Cetus, Kraina Cieni (zaświaty), Nevaede , Yggdrasil
Obecnie przebywa w:  Yggdrasil

----------------------------------

         Urodziła się w 1501 r. w świątyni Inari w świecie duchów (tudzież w świecie demonów). Nie spędziła tam dalej niż kilkanaście lat. Potem uciekła nie chcąc złożyć hołdu bóstwu i przysiąc mu swojej wierności.
Od tego czasu nikt nie wiedział co dokładnie się z nią działo. Po kilku latach zaczęły chodzić pogłoski o kitsune pławiącej się w krwi ludzi i demonów. Jej brat, Kagetsuki został wysłany by ją powstrzymać i przyprowadzić znów do świątyni - przypłacił to życiem. Przez kolejne lata nieco się uspokoiło choć wciąż pojawiały się na jej temat kolejne doniesienia, choć teraz już rzadziej, jej zbrodnie chwilowo nie były aż tak krwawe.

--------------------------------------------------------------------

         Agasharr do Karczmy trafiła przez przypadek. Jako i nie pierwsza wpadła tam jako, że nie widziała portalu. Ze swoim światem nie czuła się specjalnie związana. Nie usiedziała zbyt długo na miejscu, niedługo potem wyruszyła na podbój świata zwanego Kronem. Po paru mniej znaczących przygodach natknęła się na człowieka, z którym postanowiła jakiś czas podróżować by poznać nieco świata. Może nawet go polubiła, ale skończyło się tym, że opętany żądzą władzy został masowym mordercą, omal nie zabił ich obojga i uczynił z nich zbrodniarzy gonionych przez całe państwo. Został ranny, mimo udzielonej mu po ucieczce do Karczmy pomocy, zmarł.

----------------------------------

          Właściwie się poddała, z niewiadomego powodu ubodła ją ta śmierć. Była gotowa zaprzedać duszę aniołowi, przyjąć zarazem jego moc jak i obowiązki. Na szczęście Gabriel nie zgodził się na to natychmiast.
              Można powiedzieć, że wtenczas z pomocą przyszedł jej Patriel. Poprosił ją o pomoc w odzyskaniu Necronomiconu z Krainy Cieni. "Misja" zakończyła się sukcesem, ale po powrocie lisica została ranna. Miała odzyskać siły podczas gdy Patriel ruszył do Nevaede, by załatwić swoje sprawy.
              Poruszona myślą, że może się to skończyć dla niego śmiercią czy uwięzieniem, ruszyła za nim. I przyniosła mu jeszcze więcej kłopotów. Użyta by szantażem wyciągnąć od niego Necronomicon, ostatecznie wylądowała w więzieniu. I zgniłaby tam gdyby nie Caramorii.
               Zaproponował jej sposób na przekonanie by uwolniono Patriela. Więc mu zaufała i stanęła po ich stronie. Niestety nim udało jej się osiągnąć jej cel, Patriel został porwany przez demony. Na dodatek w czasie jednej z misji Caramorii został śmiertelnie ranny - nie miał już kto wskazać jej drogi, więc postanowiła to zrobić po swojemu.
                Korzystając ze swojego pochodzenia przyłączyła się do demonów. Udając, że jest po ich stronie, walcząc z nimi, chciała się dosięgnąć swojego celu. Wszyscy byli jej równie wrodzy zatem cóż za problem by zabić kilku ludzi... Długo walczyła po stronie niejakiego Azazela, wykonywała jego rozkazy, siejąc spustoszenie i coraz bardziej niszcząc swoje dobre imię. Ostatecznie coś poszło nie tak podczas jednego ze starć i została odesłana przed portal do Nevaede.
                Nie miała pojęcia, że jej tropem aż tu zaszedł Kagetsuki. Po długich torturach, świadoma swojej porażki, zginęła z jego ręki.

----------------------------------

                Odrodziła się w swoim rodzimym świecie, została schwytana, nałożono na nią klątwę która odebrała jej większość mocy i przez długi czas była torturowana. W końcu uwolnił ją Ulvrir - notabene przybysz z Karczmy. Zabrał ją tam, pomógł opatrzyć, podniósł na duchu. Razem z nią ruszył do Nevaede. Agasharr, będąca już na skraju zdrowia psychicznego zabiła go. Pożałowała tego chwilę później, ale przecież nie mogła tego odwrócić.
                Idąc dalej spotkała Kyurosakiego, dowiedziała się od niego o śmierci jego brata (Caramoriego). Razem z nim udała się do miejsca gdzie przetrzymywany był Patriel. Zdradziwszy Azazela ruszyła uwolnić poszukiwanego przez nią tyle czasu demona. Ciężko ranna została jednakże skażona jego krwią, wywołującą koszmary. W jakimś przypływie szaleństwa przysięgła mu wierność, związując ich losy. 
               W końcu zdołała go uwolnić, i mało nie zginęła z jego ręki. Za sprawą ingerencji jego dawnej, przed laty zmarłej kochanki zdołali zmusić go by się opanował. Cudem zdołali uciec z Nevaede do Karczmy, uchodząc przed Azazelem. Okazało się, że porwanie Patriela było zaplanowane a Agasharr jedynie zepsuła cały jego plan ingerując w to wszystko i pomagając jego arcywrogowi.

                Po powrocie do Karczmy okazało się, że Ulvrir żyje, dzięki błogosławieństwu bogini tamtego świata. Agasharr nie potrafiła wybaczyć sobie tego, że go zabiła, nie miałaby nic przeciwko gdyby się na niej zemścił. Ostatecznie jednak nic się nie zmieniło. Dalej nienawidzona przez wszystkich na których jej zależało, ostatecznie ruszyła z Patrielem by naprawić swoje błędy w Nevaede i ocalić świat - niejeden - przed zagładą.
                  Niewiele ich działania w świecie zmieniły, w momencie, gdy doszli do wniosku, że Azazel - znienawidzony przez Patriela demon najpewniej już nie żyje, wrócili do karczmy. Tam po "pogodzeniu" się z Ulvrirem i sugestii Patriela, wyruszyła wraz z wilkiem do Yggdrasil.

AGASHARR I ULVRIR
Broń: Długie ostrze

Mocne strony:
- Jest szybsza i zwinniejsza od ludzi.
- Potrafi posługiwać się ogniem na dość dużą skalę. Właściwie może podpalić każdą rzecz która znajduje się w zasięgu jej wzroku, ale też nie potrzebuje takiego kontaktu by płomienie przywołać. Ciężko określić dokładne ograniczenia tych zdolności, jako, że sama jeszcze się na nie nie natknęła. Nie musi ku temu używać żadnych zaklęć, symboli, etc, jest to bardziej wrodzoną zdolnością której opanować udało jej się z czasem, tak jak my za dziecka uczymy się chodzić.Słabe strony:Ekwipunek:
            Ubranie - kimono (od Patriela) - którego rzecz jasna jako lisek nie nosi.
            nordyckie ubranie

            Naszyjnik (od Kagetsukiego):
            
           

           Dzwoneczek od Ulvrira. Tę ozdóbkę nosić też może w lisiej formie
           


            

Awatar postaci


Charakter: Chaotyczny neutralny
Opis charakteru:
(tu kiedyś będzie opis charakteru ;)Wygląd:

Forma lisa:

Jako lis wygląda dość zwyczajnie. Może tylko spojrzenie ma nieco bardziej wymowne. Jest najzwyklejszym na świecie rudym lisem z białą końcówką ogona i futrem na gardle oraz czarnymi łapkami i końcówkami uszu. Mniejsza od przeciętnego psa, ma w miarę długie i miękkie futro. I tyle.
        ≻    To lisia forma jest jej pierwotną i bardziej dla niej naturalną. Dlatego też m.in. nie zmienia się całkowicie w człowieka: jest mocno powiązana ze swym zwierzęcym pochodzeniem. Jako lis nie może mówić.
       ≻    Od momentu związania się z Patrielem na jej futrze na pysku i na łapach pojawiły się czarne wzory. Symbolizują one jej przynależność i informują, że nie jest już dzikim demonem. (nieaktualne)
         ≻    Agasharr ma dwa ogony (ponieważ raz się już odrodziła). Drugi pojawił się niedawno, ma nieco jaśniejszą barwę niż poprzedni.


"Półludzka" forma: 

Wygląda na kobietę w wieku dwudziestu - dwudziestu kilku lat. Ma długie brązowe włosy, tegoż samego koloru oczy acz o głębszym odcieniu, w odpowiednim oświetleniu wydają się czerwone. Rysy lekko kojarzące się z azjatyskimi, częściowo z europejskimi, ciężko jednoznacznie określić. 
To co ją różni od człowieka są lisie uszy wyrastające z głowy, lisi ogon i łapy bardziej przypominające zwierzęce. Ma bardziej wyostrzone zmysły, jak i dzięki innej budowie, nawet bez użycia magii nieco szybsza od człowieka.
Jej ciało okrywa mnóstwo blizn, część ledwie widocznych. Część to ślady po stoczonych walkach, reszta po torturach.
        ≻      Po związaniu losów z Patrielem ma czarne znamiona, jakby tatuaże wokół nadgarstków. Pełnią tę samą funkcję co wzory na futrze w lisiej formie. (nieaktualne)
          ≻        Tak jak w lisiej formie, ponieważ raz się już odrodziła, posiada drugi ogon.

Agasharr
Ubranie:

Zazwyczaj:

Ubrania w stylu  japońskim, albo takie które po prostu zapewniają jej swobodę ruchów. Nie uświadczy się jej w wytwornym stroju, jako, że nie da się w tym walczyć. Lubi ozdoby z czerwonych wstążek i dzwoneczków. 

Aktualnie:

Czarne, tradycyjne japońskie kimono (czerwone od wewnątrz) przepasane czerwono - białym pasem obi haftowanym w kwiaty. Włosy związane w warkocz. Ze względu na łapy, nie nosi butów - ani by to było wygodne ani praktyczne. Na szyi zawieszony wisiorek który dostała w prezencie od Kagetsukiego.

Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Znajdź swój cel w życiu


Ta postać należy do użytkownika Wilcza. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.