SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18

Nowy temat Odpowiedz
 [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dracorde: Rozgrywka
Nr:#61  Post Zamieszczono: 06 gru 2018, 20:13 
Postać
Awatar postaci

Nie wybrano
Zadziwiła mnie bardzo opowieść tego pijaka. Mogę z ręką na sercu, albo jego pozostałościach, przysiąc, że znam się na smokach jak mało kto. W całej swojej karierze oraz edukacji nie słyszałem o takich smokach. Jeszcze bardziej zdumiało mnie to co robią w takim miejscu. Zachowania zachowaniami. Smoka idzie nauczyć dosłownie wszystkiego, więc bardzo możliwe, że takowe miały już wcześniej kontakt z ludźmi więc wiedziały jak się zachować wobec nich i jak skutecznie kraść ryby. Moje doświadczenie jednak nakazywało mi traktować słowa chłopa z lekkim przymrużeniem oka, tym bardziej, że nie zna chyba słowa "umiarkowanie".

Nie pozostało mi nic innego jak samemu to sprawdzić. Musiałem zrezygnować z pomocy Voro, gdyż za bardzo rzucał się w oczy, a na widok przyszłego obiadu ciężko go powstrzymać nawet mnie, gdyż rzadko to robię. Postanowiłem zatem udać się sam nad jezioro by lepiej przyjrzeć się tym dziwacznym stworzeniom. A nóz, może je zastanę w akcji. Jeśli nie to jakie szybkie by nie były to musiały za sobą zostawić jakiś trop. Odnalezienie ich nie powinno być trudne, gdyż znam nawet potencjalne miejsce gniazda.

Łowy rozpoczęte.

Nowy temat Odpowiedz
 [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4